RQ73C2A2K26BTDF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RQ73C2A2K26BTDF |
Kuvaus | RQ 0805 2K26 0.1% 10PPM 1K RL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.26 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Ominaisuudet Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±10ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |