RQ73C2A1K65BTDF
DigiKeyn tuotenumero
1712-RQ73C2A1K65BTDFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-RQ73C2A1K65BTDFCT-ND - Cut Tape (CT)
1712-RQ73C2A1K65BTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RQ73C2A1K65BTDF
Kuvaus
RQ 0805 1K65 0.1% 10PPM 1K RL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.65 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)