RP73D2B8K66BTDF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Susumu
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Susumu
8.66 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Ohutkalvo
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
RP73D2B8K66BTDF
DigiKeyn tuotenumero
RP73D2B8K66BTDF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RP73D2B8K66BTDF
Kuvaus
RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RP73D2B8K66BTDF -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±15ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,120" pit. x 0,061" lev. (3,05mm x 1,55mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)