HSA50R56J
DigiKeyn tuotenumero
A137175-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSA50R56J
Kuvaus
RES CHAS MNT 0.56 OHM 5% 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
560 mOhms ±5% 50W Kierresuojattu Koteloidut vastukset
Kategoria
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 200°C
Sarja
Pinnoite, kotelon tyyppi
Alumiini
Pakkaustapa
Irtotavara
Kiinnitysominaisuus
Laipat
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
2,008" pit. x 1,181" lev. (51,00mm x 30,00mm)
Resistanssi
560 mOhms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,669" (17,00mm)
Toleranssi
±5%
Johtimen tyyppi
Juotoskorvat
Teho (wattia)
50W