HSA2510RJ
HSA2510RJ
HSA2510RJ
DigiKeyn tuotenumero
A102130-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSA2510RJ
Kuvaus
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 25W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Ohms ±5% 25W Kierresuojattu Koteloidut vastukset
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HSA2510RJ -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 200°C
Sarja
Pinnoite, kotelon tyyppi
Alumiini
Pakkaustapa
Irtotavara
Kiinnitysominaisuus
Laipat
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
1,142" pit. x 1,102" lev. (29,00mm x 28,00mm)
Resistanssi
10 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,591" (15,00mm)
Toleranssi
±5%
Johtimen tyyppi
Juotoskorvat
Teho (wattia)
25W