CRGH2512J100R
DigiKeyn tuotenumero
1712-CRGH2512J100RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-CRGH2512J100RCT-ND - Cut Tape (CT)
1712-CRGH2512J100RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRGH2512J100R
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRGH2512J100R -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)