CRGH2512F2K87
DigiKeyn tuotenumero
CRGH2512F2K87-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRGH2512F2K87
Kuvaus
RES 2.87K OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.87 kOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRGH2512F2K87 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)