CRG1206J120R
DigiKeyn tuotenumero
1712-CRG1206J120RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-CRG1206J120RCT-ND - Cut Tape (CT)
1712-CRG1206J120RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRG1206J120R
Kuvaus
RES SMD 120 OHM 5% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRG1206J120R -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,061" lev. (3,10mm x 1,55mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)