CRG0603J100R
DigiKeyn tuotenumero
A126330TR-ND - Rullattu teippi (TR)
A126330CT-ND - Cut Tape (CT)
A126330DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRG0603J100R
Kuvaus
RES SMD 100 OHM 5% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRG0603J100R -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)