CRG0603F1K8
DigiKeyn tuotenumero
1712-CRG0603F1K8TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-CRG0603F1K8CT-ND - Cut Tape (CT)
1712-CRG0603F1K8DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRG0603F1K8
Kuvaus
RES SMD 1.8K OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.8 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRG0603F1K8 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)