CPF0805B17K8E1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 528
Tekniset tiedot
Suora
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
YAGEO
Varastossa: 0
Panasonic Industry
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Susumu
Stackpole Electronics Inc
17.8 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Ohutkalvo
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
CPF0805B17K8E1
DigiKeyn tuotenumero
CPF0805B17K8E1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPF0805B17K8E1
Kuvaus
RES SMD 17.8KOHM 0.1% 1/10W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CPF0805B17K8E1 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)