CPF0603B47K5E1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CPF0603B47K5E1 |
Kuvaus | RES SMD 47.5KOHM 0.1% 1/16W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 47.5 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CPF0603B47K5E1 -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin ±25ppm/°C |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Sarja | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Valmistajan laitepakkaus |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm) |
Resistanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |