CPF0603B47K5E1
DigiKeyn tuotenumero
1712-CPF0603B47K5E1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-CPF0603B47K5E1CT-ND - Cut Tape (CT)
1712-CPF0603B47K5E1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPF0603B47K5E1
Kuvaus
RES SMD 47.5KOHM 0.1% 1/16W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47.5 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CPF0603B47K5E1 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)