CFR16J1K5 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CFR16J1K5 |
Kuvaus | RES 1.5K OHM 5% 1/4W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.5 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CFR16J1K5 -mallit |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Lämpötilakerroin 0/ -450ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Pakkaus / kotelo |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Resistanssi | Koko/mitat 0,073" halk. x 0,138" pit. (1,85mm x 3,50mm) |