CFR16J180R
DigiKeyn tuotenumero
1712-CFR16J180RCT-ND - Cut Tape (CT)
1712-CFR16J180RTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFR16J180R
Kuvaus
RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo
EDA/CAD-mallit
CFR16J180R -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,073" halk. x 0,138" pit. (1,85mm x 3,50mm)