CFR16J120R
DigiKeyn tuotenumero
A105981CT-ND - Cut Tape (CT)
A105981TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFR16J120R
Kuvaus
RES 120 OHM 5% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo
EDA/CAD-mallit
CFR16J120R -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,073" halk. x 0,138" pit. (1,85mm x 3,50mm)