CFR16J10K
DigiKeyn tuotenumero
A104668CT-ND - Cut Tape (CT)
A104668TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFR16J10K
Kuvaus
RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFR16J10K -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
0/ -450ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,073" halk. x 0,138" pit. (1,85mm x 3,50mm)