3521100KFT
DigiKeyn tuotenumero
A116080TR-ND - Rullattu teippi (TR)
A116080CT-ND - Cut Tape (CT)
A116080DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3521100KFT
Kuvaus
RES SMD 100K OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3521100KFT -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)