TXM-869-ES
DigiKeyn tuotenumero
TXM-869-ES-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TXM-869-ES
Kuvaus
RF XMITTER FM/FSK 869MHZ MODULE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-lähettimet FM, FSK 869MHz 4dBm 56kbps PCB, Kiinnitys pintaan Antenni Moduuli
Kategoria
Teho - lähtö
4dBm
Virta - lähetys
8,5mA
Sarja
Datarajapinta
PCB, Kiinnitys pintaan
Antennin liitin
PCB, Kiinnitys pintaan
Syöttöjännite
2,1V – 4V
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Taajuus
869MHz