TXM-315-LC_View2
TXM-315-LC
DigiKeyn tuotenumero
TXM-315-LC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TXM-315-LC
Kuvaus
RF TX IC ASK/OOK 315MHZ 8SMD MOD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-lähettimet ASK, OOK 315MHz -4dBm – 4dBm 5kbps Uritus Antenni 8-SMD-moduuli
Kategoria
Teho - lähtö
-4dBm – 4dBm
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Virta - lähetys
5,2mA
Sarja
Datarajapinta
Sarjaväylä
Pakkaustapa
Putki
Antennin liitin
Uritus
Osan tila
Vanhentunut
Syöttöjännite
2,7V – 5,2V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Taajuus
315MHz