RXM-916-ES
DigiKeyn tuotenumero
RXM-916-ES-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RXM-916-ES
Kuvaus
RF RECEIVER FM/FSK 916MHZ MODULE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
- RF-vastaanottimet FM, FSK 916MHz -102dBm 56kbps PCB, Kiinnitys pintaan Moduuli
Kategoria
Virta - saapuva
6,5mA
Datarajapinta
PCB, Kiinnitys pintaan
Antennin liitin
PCB, Kiinnitys pintaan
Osan tila
Vanhentunut
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Taajuus
916MHz
Toimintalämpötila
0°C – 70°C