RXM-869-ES
DigiKeyn tuotenumero
RXM-869-ES-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RXM-869-ES
Kuvaus
RF RECEIVER FM/FSK 869MHZ MODULE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
- RF-vastaanottimet FM, FSK 869MHz -102dBm 56kbps PCB, Kiinnitys pintaan Moduuli
Kategoria
Virta - saapuva
6,5mA
Datarajapinta
PCB, Kiinnitys pintaan
Antennin liitin
PCB, Kiinnitys pintaan
Osan tila
Vanhentunut
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Taajuus
869MHz
Toimintalämpötila
0°C – 70°C