RXM-433-KH3_View2
RXM-433-KH3
DigiKeyn tuotenumero
RXM-433-KH3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RXM-433-KH3
Kuvaus
RF RCVR ASK/OOK 433MHZ MODULE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
KH3 RF-vastaanottimet ASK, OOK 433MHz -112dBm Uritus Moduuli
Kategoria
Datarajapinta
Rinnakkainen
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Antennin liitin
Uritus
Sarja
Ominaisuudet
Integroitu kauko-ohjausdekooderi
Pakkaustapa
Putki
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Taajuus
433MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Herkkyys
-112dBm
Pakkaus / kotelo
31-SMD-moduuli
Modulaatio tai protokolla
ASK, OOK
Valmistajan laitepakkaus
Moduuli
Sovellukset
Talo-/teollisuusautomaatio, Valaistus, Kauko-ohjaus, RKE
Päätuotenumero
Virta - saapuva
5,2mA