RXM-315-LR_View2
RXM-315-LR
DigiKeyn tuotenumero
RXM-315-LR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RXM-315-LR
Kuvaus
RF RECEIVER ASK/OOK 315MHZ
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LR RF-vastaanottimet ASK, OOK 315MHz -112dBm 10kbps Uritus
Kategoria
Virta - saapuva
5,2mA
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Datarajapinta
Sarjaväylä
Sarja
Antennin liitin
Uritus
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Pitkä kantama
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V
Taajuus
315MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C