RXD-418-KH
DigiKeyn tuotenumero
RXD-418-KH-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RXD-418-KH
Kuvaus
RF RECEIVER ASK/OOK 418MHZ
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
KH RF-vastaanottimet ASK, OOK 418MHz -102dBm 5kbps PCB, Kiinnitys pintaan
Kategoria
Sovellukset
Autotallin oven avaimet, RKE, Turvahälytykset
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Virta - saapuva
7mA
Sarja
Datarajapinta
PCB, Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Putki
Antennin liitin
PCB, Kiinnitys pintaan
Osan tila
Vanhentunut
Ominaisuudet
Sisäänrakennettu kauko-ohjauksen dekooderi
Taajuus
418MHz
Syöttöjännite
2,7V – 4,2V
Herkkyys
-102dBm
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C