OTX-433-HH-LR8-MS
DigiKeyn tuotenumero
OTX-433-HH-LR8-MS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OTX-433-HH-LR8-MS
Kuvaus
REMOTE CONTROL TX MS 433MHZ 8BTN
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Lähetin 433MHz ASK, OOK Kädessä pidettävä, 8 painiketta
Kategoria
Taajuus
433MHz
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Sovellukset
Yleinen kauko-ohjain, Kotiautomaatio, RKE
Pakkaustapa
Irtotavara
Rajapinta
Kädessä pidettävä, 8 painiketta
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
8 painiketta, 1000 ft Toimintamatka
Aihealue
Lähetin
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V