OTX-433-HH-KF5-MS
DigiKeyn tuotenumero
OTX-433-HH-KF5-MS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OTX-433-HH-KF5-MS
Kuvaus
XMITTER KEYFOB 433MHZ 5 BUTTON
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Lähetin 433MHz ASK, OOK Kädessä pidettävä, 5 painiketta
Kategoria
Taajuus
433MHz
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Sovellukset
Yleinen kauko-ohjain, Kotiautomaatio, RKE
Pakkaustapa
Irtotavara
Rajapinta
Kädessä pidettävä, 5 painiketta
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
5 painiketta, 750 ft Toimintamatka
Aihealue
Lähetin
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V