HUM-868-PRO-CAS_View2
HUM-868-PRO-CAS
DigiKeyn tuotenumero
HUM-868-PRO-CAS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HUM-868-PRO-CAS
Kuvaus
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleinen ISM < 1GHz Sovelluskohtainen RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 868MHz Antenni ei sisälly, Uritus Kiinnitys pintaan
Kategoria
Teho - lähtö
8,5dBm
Valm.
Herkkyys
-100dBm
Sarja
Sarjaliitännät
UART
Pakkaustapa
Kaukalo
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly, Uritus
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
2V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Virta - saapuva
23,5mA
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM < 1GHz
Virta - lähetys
22mA – 40,5mA
Protokolla
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Modulaatio
FHSS
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
868MHz