CSS-SGAF-050-STTN
DigiKeyn tuotenumero
343-CSS-SGAF-050-STTN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSS-SGAF-050-STTN
Kuvaus
COAX CBL SMA TO CABLE 2"
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – kaapeli 0,047" puolijäykkä kaapeli 2,000" (50,80mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSS-SGAF-050-STTN -mallit
Kategoria
2. liitin
Kaapeli (pyöreä)
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Pituus
2,000" (50,80mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin tyyppi
0,047" puolijäykkä kaapeli
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – kaapeli
Taajuus - maks.
8 GHz
1. liitin
SMA-jakki
Väri
Valkoinen
1. kontaktin sukupuoli
Naaras
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C