CONSMB012-G
DigiKeyn tuotenumero
343-CONSMB012-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CONSMB012-G
Kuvaus
CONN SMB PLUG R/A 50 OHM SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SMB Liitin Pistotulppa, Naaraspistoke 50Ohm Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma Puristin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CONSMB012-G -mallit
Kategoria
Taajuus - maks.
12 GHz
Valm.
Porttien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Pussi
Kotelon väri
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Keskijohtimen materiaali
Beryllium-kupari
Liittimen malli
Rungon materiaali
Messinki
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Naaraspistoke
Rungon pintakäsittely
Kulta
Kontaktin terminointi
Puristin
Keskijohtimen pinnoite
Suojuksen terminointi
Puristin
Dielektrinen materiaali
Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Impedanssi
50Ohm
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Jänniteluokitus
750 V