ANT-GNCP-C25L15100
DigiKeyn tuotenumero
343-ANT-GNCP-C25L15100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-GNCP-C25L15100
Kuvaus
RF ANT GNSS GPS L1L5 25X25 LNA
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz Beidou, COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS, IRNSS, NavIC, Qzss Keraaminen paikka RF-antennit 1,164GHz – 1,189GHz, 1,559GHz – 1,606GHz 26,8dBi, 25,3dBi, 26,6dBi, 24,4dBi U.FL Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-GNCP-C25L15100 -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
4
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
Sarja
Paluuhäviö
-11,2dB, -18,1dB, -18,1dB, -20,7dB
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
26,8dBi, 25,3dBi, 26,6dBi, 24,4dBi
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
Navigointi
Terminointi
U.FL
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Korkeus (maks.)
0,472" (12,00mm)
Taajuusalue
1,164GHz – 1,189GHz, 1,559GHz – 1,606GHz