ANT-916-CHP-T
DigiKeyn tuotenumero
ANT-916-CHP-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ANT-916-CHP-TCT-ND - Cut Tape (CT)
ANT-916-CHP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-916-CHP-T
Kuvaus
RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
915MHz ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox Siru RF-antennit 911MHz – 921MHz 0,5dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
ANT-916-CHP-T -mallit
VSWR
2
Sarja
Vahvistus
0,5dBi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Teho - maksimi
3 W
Terminointi
Juotostina
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
0,067" (1,70mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Sovellukset
ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox
Taajuusalue
911MHz – 921MHz