ANT-915-IPW1-RPS
DigiKeyn tuotenumero
343-ANT-915-IPW1-RPS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-915-IPW1-RPS
Kuvaus
RF ANT 915MHZ HINGED WHIP RPSMA
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
915MHz 802.11ah, HaLow, ISM, LoRaWAN, LPWA, Wi-Fi Piiska, Kallistus/kääntö RF-antennit 902MHz – 930MHz 2,7dBi RP-SMA Liitinkiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-915-IPW1-RPS -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
1,8
Sarja
Paluuhäviö
-10,9dB
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
2,7dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
2 W
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Terminointi
RP-SMA
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuusalue
902MHz – 930MHz
Korkeus (maks.)
7,992" (203,00mm)