ANT-868-USP on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taoglas Limited
Varastossa: 8 791
Tekniset tiedot
868MHz ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox Siru RF-antennit 859MHz – 877MHz 0,2dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
MICROSPLATCH-ANTENNA
ANT-868-USP
DigiKeyn tuotenumero
ANT-868-USP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-868-USP
Kuvaus
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-868-USP -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Siru
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Pakkaustapa
Putki
Vahvistus
0,2dBi
Osan tila
Vanhentunut
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
0,100" (2,54mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
868MHz
Sovellukset
ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox
Taajuusalue
859MHz – 877MHz