ANT-868-USP-T
DigiKeyn tuotenumero
ANT-868-USP-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ANT-868-USP-TCT-ND - Cut Tape (CT)
ANT-868-USP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-868-USP-T
Kuvaus
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
868MHz ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox Siru RF-antennit 859MHz – 877MHz 0,2dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-868-USP-T -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Siru
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
0,2dBi
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
0,100" (2,54mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
868MHz
Sovellukset
ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox
Taajuusalue
859MHz – 877MHz