ANT-433-USP410
DigiKeyn tuotenumero
343-ANT-433-USP410TR-ND - Rullattu teippi (TR)
343-ANT-433-USP410CT-ND - Cut Tape (CT)
343-ANT-433-USP410DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-433-USP410
Kuvaus
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
433MHz ISM, LoRaWAN, LPWA Siru RF-antennit 430MHz – 435MHz -8dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-433-USP410 -mallit
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
1,6
Sarja
Paluuhäviö
-12,7dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
-8dBi
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Teho - maksimi
5 W
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Terminointi
Juotostina
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Taajuus (keskikohta/kaista)
433MHz
Korkeus (maks.)
0,114" (2,90mm)
Taajuusalue
430MHz – 435MHz