ANT-418-USP
DigiKeyn tuotenumero
ANT-418-USP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-418-USP
Kuvaus
RF ANT 418MHZ CHIP SOLDER SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
418MHz Hälyttimet, ISM, Kauko-ohjaus, Turvallisuusjärjestelmät Siru RF-antennit 414MHz – 422MHz -8,9dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-418-USP -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Siru
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Pakkaustapa
Putki
Vahvistus
-8,9dBi
Osan tila
Vanhentunut
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
0,103" (2,62mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
418MHz
Sovellukset
Hälyttimet, ISM, Kauko-ohjaus, Turvallisuusjärjestelmät
Taajuusalue
414MHz – 422MHz