ANT-418-USP-T
DigiKeyn tuotenumero
ANT-418-USP-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ANT-418-USP-TCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-418-USP-T
Kuvaus
RF ANT 418MHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
418MHz Hälyttimet, ISM, Kauko-ohjaus, Turvallisuusjärjestelmät Siru RF-antennit 413MHz – 423MHz -8,9dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-418-USP-T -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Siru
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
2
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Vahvistus
-8,9dBi
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
0,103" (2,62mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
418MHz
Sovellukset
Hälyttimet, ISM, Kauko-ohjaus, Turvallisuusjärjestelmät
Taajuusalue
413MHz – 423MHz