ANT-403-USP
DigiKeyn tuotenumero
ANT-403-USP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-403-USP
Kuvaus
RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
403MHz MICS Siru RF-antennit 400MHz – 406MHz -8,7dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-403-USP -mallit
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Sarja
Vahvistus
-8,7dBi
Pakkaustapa
Putki
Terminointi
Juotostina
Osan tila
Vanhentunut
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
0,103" (2,62mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
403MHz
Sovellukset
MICS
Taajuusalue
400MHz – 406MHz