ANT-403-USP-T
DigiKeyn tuotenumero
ANT-403-USP-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ANT-403-USP-TCT-ND - Cut Tape (CT)
ANT-403-USP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-403-USP-T
Kuvaus
RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
403MHz MICS Siru RF-antennit 400MHz – 406MHz -8,7dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-403-USP-T -mallit
Valmistaja
TE Connectivity Linx
VSWR
2
Sarja
Vahvistus
-8,7dBi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
0,103" (2,62mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
403MHz
Sovellukset
MICS
Taajuusalue
400MHz – 406MHz