ANT-2.4-USP on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taoglas Limited
Varastossa: 900
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Taoglas Limited
Varastossa: 23 875
Tekniset tiedot
Varastossa: 553
2,4GHz Bluetooth, Kierre, Wi-Fi, Zigbee™ Siru RF-antennit 2,37GHz – 2,54GHz 3,8dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
MICROSPLATCH-ANTENNA
ANT-2.4-USP
DigiKeyn tuotenumero
ANT-2.4-USP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-2.4-USP
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ANT-2.4-USP -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Siru
Pakkaustapa
Putki
Vahvistus
3,8dBi
Osan tila
Vanhentunut
Terminointi
Juotostina
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
0,062" (1,57mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Taajuusalue
2,37GHz – 2,54GHz