ANT-2.4-USP-T
DigiKeyn tuotenumero
ANT-2.4-USP-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ANT-2.4-USP-TCT-ND - Cut Tape (CT)
ANT-2.4-USP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-2.4-USP-T
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz Bluetooth, Kierre, Wi-Fi, Zigbee™ Siru RF-antennit 2,37GHz – 2,54GHz 3,8dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
ANT-2.4-USP-T -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Siru
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
3,8dBi
Terminointi
Juotostina
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
0,062" (1,57mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Taajuusalue
2,37GHz – 2,54GHz