ANT-2.4-JJB-RA
DigiKeyn tuotenumero
ANT-2.4-JJB-RA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-2.4-JJB-RA
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ DOME SLD TH 7MM
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz Bluetooth, Kierre, Wi-Fi, Zigbee™ Piiska, Suorakulma RF-antennit 2,39GHz – 2,48GHz 3,3dBi Juotostina Läpivientiaukko
EDA/CAD-mallit
ANT-2.4-JJB-RA -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Piiska, Suorakulma
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
3,3dBi
Terminointi
Juotostina
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
0,571" (14,50mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Taajuusalue
2,39GHz – 2,48GHz