DTM13-12PA-R008 back
DTM13-12PA-R008
DTM13-12PA-R008
DTM13-12PA-R008
DigiKeyn tuotenumero
1734-1130-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DTM13-12PA-R008
Kuvaus
CONN HEADER R/A 12POS
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko, Suorakulma 12 napainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DTM13-12PA-R008 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,112" (2,84mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
1,378" (35,00mm)