DT13-48PABCD-R015
DigiKeyn tuotenumero
1734-1127-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DT13-48PABCD-R015
Kuvaus
CONN HEADER R/A 48POS 4.44MM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko, Suorakulma 48 (12 x 4) napainen 0,175" (4,44mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DT13-48PABCD-R015 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,180" (4,57mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Pyöreä
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Eristyksen materiaali
Muovi
Jako - liitäntä
Ominaisuudet
Kiinnityslaippa
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen väri
Musta
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
250VDC