T4112501021-000
DigiKeyn tuotenumero
A134541-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T4112501021-000
Kuvaus
CONN PLUG FMALE 2POS GOLD SCREW
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet Ruuvi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T4112501021-000 -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Valm.
Väri
Musta, Hopea
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Takakuori, Liitosmutteri
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
4A
Napojen lukumäärä
2
Jänniteluokitus
250V
Kuoren koko - insertti
M12-2
Kaapeliaukko
0,157" – 0,236" (4,00mm – 6,00mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C