A3DDB-1006G
DigiKeyn tuotenumero
A3DDB-1006G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A3DDB-1006G
Kuvaus
IDC CABLE- AKR10B/AE10G/AKR10B
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Valmistaja
TE Connectivity AMP Connectors
Ominaisuudet
Polarisoiva avain, Vedonpoistaja
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Liitin – liitin
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)
Päätuotenumero
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)