STS31A28CSMTR
STS31A28CSMTR
STS31A28CSMTR
DigiKeyn tuotenumero
450-STS31A28CSMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
450-STS31A28CSMTRCT-ND - Cut Tape (CT)
450-STS31A28CSMTRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STS31A28CSMTR
Kuvaus
6.2 X 6.2 X 3.1, 280GF, IP67, TA
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
STS31A28CSMTR -mallit
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Sarja
Ulkomitat
6,20mm x 6,20mm
Digi-Reel®
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
280gf
Piiri
SPST-NO
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 48VDC
Aktuaattorin materiaali
Silikonikumi
Aktuaattorityyppi
Standardi
Kytkimen liike
0,25mm
Asennustyyppi
Mekaaninen käyttöikä
200000 sykliä
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
3,10mm