SAJ405XHL0N30SNCUPQ
DigiKeyn tuotenumero
450-SAJ405XHL0N30SNCUPQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SAJ405XHL0N30SNCUPQ
Kuvaus
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 0.5A 30V
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPST-NC Läpivientiaukko
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valmistaja
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Käyttövoima
50gf
Sarja
Vapautusvoima
3,000gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöasento
0,264" (6,7mm)
Osan tila
Aktiivinen
Esiliike
0,071" (1,8mm)
Piiri
SPST-NC
Differentiaalinen liike
0,028" (0,7mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Yliliike
0,011" (0,3mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
500mA (DC)
Mekaaninen käyttöikä
100000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
30 V
Sähköinen käyttöikä
50000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Vipu, Suora
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C