SAJ101XHL0N74SDTPTQ
DigiKeyn tuotenumero
450-SAJ101XHL0N74SDTPTQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SAJ101XHL0N74SDTPTQ
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION SPDT 0.1A 30V
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPDT Läpivientiaukko
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valmistaja
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Käyttövoima
26gf
Sarja
Vapautusvoima
2,000gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöasento
0,335" (8,5mm)
Osan tila
Aktiivinen
Esiliike
0,120" (3,0mm)
Piiri
SPDT
Differentiaalinen liike
0,020" (0,5mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Yliliike
0,022" (0,55mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
100mA (DC)
Mekaaninen käyttöikä
1000000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
30 V
Sähköinen käyttöikä
30000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Vipu, Suora
Toimintalämpötila
-25°C – 75°C